gbtranslationspar manipieredzetulkojumikontakti

latvian translations


 

spacer

       
 

Tulkojumi

Cena:

Tulkojumi un korektūru lasīšana/rediģēšana: cena ir atkarīga no teksta sarežģītības pakāpes un dokumenta formāta, tomēr likmes ir samērojamas ar citu Latvijas ārštata tulkotāju noteiktajām cenām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par steidzamiem vai brīvdienās veicamiem tulkojumiem var tikt piemērota papildu likme. Lūdzu, rakstiet e-pastu bauere.gunita@gmail.com, lai vienotos par cenu.
Piemēram, vidējas līdz augstas sarežģītības teksta tulkojums no angļu uz latviešu valodu izmaksās robežās no 12.00 līdz 18.00 eiro par vienu lapu (1800 avota teksta rakstu zīmes, ieskaitot atstarpes). Vidējas līdz augstas sarežģītības teksta tulkojums no latviešu uz angļu valodu svārstīsies robežās no 13.00 līdz 20.00 eiro par vienu lapu.
Savukārt neformāla konsekutīvā mutiskā tulkošana no latviešu uz angļu valodu maksā 25 eiro stundā, bet no angļu uz latviešu valodu 22 eiro stundā.

Cik ātri?

Arī tulkojuma termiņš ir atkarīgs no teksta sarežģītības pakāpes, valodu pāra un dokumenta formāta, bet 1000 vārdu iztulkošanai (apmēram 5 lapas; vienā lapā ir 1800 rakstu zīmes ar atstarpēm) Jums vajadzētu atvēlēt vismaz vienu pilnu darba dienu. Kvalitatīvi tulkojumi prasa laiku un rūpīgu pārskatīšanu.

Kā tikt pie vislabākā tulkojuma, ietaupot laiku un naudu?

• Avota tekstu sūtiet vienkāršā formātā, piemēram, kā Word dokumentu.

• Pirms sūtiet tekstu tulkošanai, izdzēsiet lieko, nevajadzīgo informāciju.

• Atsūtiet paskaidrojošu materiālu un/vai Jūsu lietoto terminu sarakstu, ja tādi ir.

• Nosauciet tulkojuma mērķauditoriju un kontaktpersonas e-pastu, kas varētu atbildēt uz iespējamajiem jautājumiem.

Ja Jums jau ir padomā tulkojums vai ja vēlaties vairāk informācijas, lūdzu, rakstiet man uz bauere.gunita@gmail.com, lai vienotos par cenu vai apspriestu Jūsu vajadzības.
Pasūtījumus pieņemu elektroniskā formātā.